Блок електроживлення, 24В
Блок електроживлення, 24В
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.500.367 |
| Вага (г) | 780 g |
| Матеріал | Алюміній |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 95 % |
| Робоча температура (°C) | -5 – 50 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 200 x 100 x 40 mm |
| Температура зберігання (°C) | -20 – 70 °C |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Універсальне джерело живлення 24 В/5 A 1шт. |
- Модель: F.01U.500.367
0ГРН
Простота встановлення та заміни через інтерфейс, що підтримує Plug and Play. Соотв. EN54-4
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| Аркуші даних (UPS 2416 A) | PDF | de-DE el-GR en-US hr-HR es-ES it-IT pt-BR hu-HU pl-PL ru-RU nl-NL fr-FR tr-TR cs-CZ ro-RO |
| Посібник зі встановлення (UPS 2416 A) | PDF | lt-LT lv-LV fi-FI en-US hr-HR el-GR nl-NL bg-BG sl-SI sr-Latn-RS hu-HU de-DE nn-NO es-ES pl-PL ru-RU pt-PT cs-CZ it-IT ro-RO et-EE da-DK fr-FR sv-SE tr-TR sq-AL |