Комунікаційний модуль, 20мА
Комунікаційний модуль, 20мА
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | 4.998.137.266 |
| Вага (г) | 175 g |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча температура (°C) | -5 – 50 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 127 x 96 x 60 mm |
| Температура зберігання (°C) | -20 – 60 °C |
| Колір | RAL 7016 сірий антрацит |
| Ступінь захисту (ІР) | IP30 |
| Напруга на вході (У пост. струму) | 20 – 30 VDC |
| Комплектація | IOS 0020 Комунікаційний модуль 20 мА 1шт. |
- Модель: 4.998.137.266
0ГРН
Підключення периферійних пристроїв через послідовний інтерфейс.
Підключення системи Plena через RS232.
Готовність до роботи завдяки технології plug-and-play.
Знімні колодки.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| Аркуші даних (IOS 0020 A) | PDF | de-DE en-US hu-HU nl-NL ro-RO ru-RU tr-TR it-IT el-GR pt-PT es-ES fr-FR cs-CZ pl-PL |
| Посібник зі встановлення | PDF | fi-FI lv-LV lt-LT nl-NL el-GR en-US sr-Latn-RS hr-HR es-ES bg-BG sl-SI de-DE nn-NO pt-PT cs-CZ ru-RU sv-SE sq-AL pl-PL hu-HU it-IT da-DK et-EE ro-RO tr-TR fr-FR |
| Спеціалізовані рішення (EAC Functional Modules FPA-5000/FPA-1200) | ky-KG ru-RU hy-AM kk-KZ en-US tg-Cyrl-TJ | |
| Креслення CAD DWG (IOS 0020 A) | DWG | en-US |