Медіаконвертер, однорежимний
Медіаконвертер, однорежимний
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.265.643 |
| Матеріал | Алюміній |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 5 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -40 – 75 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 50 x 110 x 135 mm |
| Температура зберігання (°C) | -40 – 85 °C |
| Ступінь захисту (ІР) | IP30 |
| Потужність (Вт) | 2.40 W |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 20 – 30 VDC |
| Тип Ethernet | 10/100BASE-TX |
| Тип монтажу | Монтаж у стійку; Монтаж на рейку |
| Захист | Зворотна полярність; Перевантаження |
| Комплектація | EL1141-B0B-BH Медіаконвертер однорежимний 1шт. |
- Модель: F.01U.265.643
0ГРН
Конфігурація перемикачів DIP для функції Link-Fault-Pass-Through, сигнал тривоги про відключення каналу зв'язку, швидкість, дуплексний режим.
768 Кб буферної пам'яті.
Пересилання на повній швидкості провідного з'єднання
Сигнали тривоги про відмову живлення чи каналу зв'язку порту після виходу реле.
Резервні входи живлення з клемними колодками та гніздом роз'єму живлення постійного струму.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| Декларація відповідності EU (EL1141) | en-US | |
| Аркуші даних (Media Converter) | en-US pl-PL it-IT nl-NL de-DE ru-RU hu-HU el-GR cs-CZ fr-FR tr-TR es-ES pt-PT ro-RO |