Мультисенсорний оптичний/хімічний сповіщувач
Мультисенсорний оптичний/хімічний сповіщувач
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.026.292 |
| Вага (г) | 85 g |
| Допустима швидкість повітряного потоку (м/с) | 20 m/s |
| Матеріал | Пластик |
| Метод виявлення | Хімічний; Оптичний |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -10 – 50 °C |
| Розміри (Ø x В) (см) | 9.95 x 5.20 cm |
| Колір | Білий |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 8.5 – 30 VDC |
| Комплектація | Комбінований оповіщувач оптичний/хімічний 1шт. |
- Модель: F.01U.026.292
0ГРН
Висока достовірність виявлення завдяки моїй оцінці.
Активна регулювання порога спрацювання (компенсація відхилення) при закритті оптичного датчика.
Можлива активація паралельного переносного візуального індикатора тривоги.
Механічний замок(може бути включений або виключений).
Пилеотталкивающий лабіринт і конструкція з колпаком.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| CMIM | fr-FR | |
| CPR (FCP-OC320_FCP-OC320-R470) | de-DE en-US | |
| DoP (FCP-OC320_R470) | en-US | |
| VdS (FCP-OC320_-R470) | en-US de-DE | |
| Декларація відповідності ЄС (FCP-/FCH-320) | en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (MSR 320) | en-US | |
| Revit (Мультисенсорний детектор оптичний, хімічний_FCP-OC320) | ZIP | en-US |