Оптичний/Хім. Повідомлення про дим., Кол. Вставки
Оптичний/Хім. Повідомлення про дим., Кол. Вставки
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.510.162 |
| Вага (г) | 180 g |
| Допустима швидкість повітряного потоку (м/с) | 20 m/s |
| Матеріал | Пластик |
| Метод виявлення | Хімічна речовина; Оптичний |
| Робоча температура (°C) | -10 – 50 °C |
| Розміри (Ø x В) (см) | 11.30 x 5.50 cm |
| Колір | Білий |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 15 – 33 VDC |
| Комплектація | Мультизоричний оптичний/хімічний детектор, напівпрозорий з кольоровими вставками 1шт. |
- Модель: F.01U.510.162
0ГРН
Сучасний надплоский дизайн.
Гладка поверхня сповіщувача, що легко очищається.
Інноваційний механізм кріплення.
Висока надійність.
Підтримка функцій кільцевого шлейфу LSN у разі обриву дротів або короткого замикання завдяки двом інтегрованим ізоляторам.
Розширені параметри системи покращеної технології LSN.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| CB | zh-CN | |
| CMIM | fr-FR | |
| CPR (FAP-OC 520 / 520-P) | de-DE en-US | |
| TMT | hu-HU | |
| VdS (FAP-OC 520/520-P) | de-DE en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (FAP-O 520 (-P) / FAP-OC 520 (-P) / FAA-500-R (-GB)) | en-US | |
| Revit (Детектор оптичний, хімічний, кольорові вставки_FAP-OC 520-P) | ZIP | en-US |