Оптичний/тепловий сповіщувач з автоматичною адресацією
Оптичний/тепловий сповіщувач з автоматичною адресацією
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.307.727 |
| Вага (г) | 74 g |
| Допустима швидкість повітряного потоку (м/с) | 20 m/s |
| Клас обладнання (IEC 62368-1) | III |
| Матеріал | Пластик |
| Метод виявлення | Оптичний; Тепловий |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 15 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -20 – 50 °C |
| Розміри (Ø x В) (см) | 9.95 x 5.20 cm |
| Температура зберігання (°C) | -25 – 80 °C |
| Колір | Білий |
| Відносна вологість при зберіганні (%) | 15 – 95 % |
| Номінальна напруга (У пост. струму) | 28 VDC |
| Номінальний струм (ма) | 0.55 mA |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 15 – 33 VDC |
| Споживання електроенергії (мА) | 0.55 mA |
| Споживання струму локальною мережею безпеки (LSN) (ма) | 0.55 mA |
| Тип монтажу | Стельовий монтаж |
| Комплектація | Комбінований оптичний/тепловий сповіщувач без поворотних перемикачів (з червоним захисним кожухом для транспортування) 1шт. |
- Модель: F.01U.307.727
0ГРН
Висока надійність і точність завдяки інтелектуальній обробці сигналів (ISP).
Відстежує навколишнє середовище для електромагнітного впливу для швидкого аналізу першопричини.
Автоматичне налаштування адреси.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| CPR (FAP-425-OT) | de-DE en-US | |
| VdS (FAP-425-OT) | de-DE en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (FAP/FAH/-425) | en-US fi-FI de-DE lv-LV nl-NL hu-HU lt-LT es-ES hr-HR sl-SI sk-SK el-GR it-IT ro-RO sv-SE pt-PT bg-BG fr-FR cs-CZ pl-PL et-EE da-DK | |
| Revit (Оптичний, тепловий автоадресний детектор_FAP-425-OT) | ZIP | en-US |
| Декларація робочих характеристик (FAP-425-OT) | el-GR fi-FI hu-HU lt-LT en-US it-IT sl-SI de-DE sk-SK es-ES lv-LV hr-HR pt-PT nl-NL pl-PL cs-CZ sv-SE ro-RO bg-BG et-EE fr-FR da-DK tr-TR | |
| Комерційна брошура (Система пожежної сигналізації) | en-US | |
| Листи даних | hr-HR de-DE hu-HU en-US el-GR es-ES pl-PL ru-RU fr-FR it-IT ro-RO pt-BR bg-BG cs-CZ tr-TR nl-NL sv-SE | |
| Примітка щодо використання (Автоматичні пожежні сповіщувачі) | en-US de-DE | |
| Посібник з фарбування (AVENAR детектор 4000 | FAP-420 | FAH-420) | de-DE ru-RU en-US | |
| Посібник з монтажу (AVENAR детектор 4000) | en-US |