Аспіраційний димовий сповіщувач
Аспіраційний димовий сповіщувач
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.141.195 |
| Вага (г) | 800 g |
| Матеріал | Пластик |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -20 – 60 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 222 x 140 x 70 mm |
| Допоміжний струм (ма) | 90 – 125 mA |
| Пусковий струм (ма) | 120 mA |
| Споживання струму локальною мережею безпеки (LSN) (ма) | 6.25 mA |
| Колір індикатора | Червоний; Жовтий; Зелений |
| Комплектація | Блок неадресного димового аспіраційного сповіщувача зі світлодіодними індикаторами режиму роботи, несправності, тривоги та місця виявлення джерела пожежі. 1шт. |
- Модель: F.01U.141.195
0ГРН
Висока стійкість до помилкових тривог завдяки інтелектуальній обробці сигналу
Інноваційний контроль повітряного потоку, включаючи контроль на засмічення аж до кожного отвору та розрив трубопроводу
Процес введення в експлуатацію спрощений завдяки функції "plug-and-play"
Проста діагностика несправностей із використанням ІЧ-інтерфейсу для зв'язку з ПЗ діагностики
Простота проектування трубопроводу за рахунок застосування запатентованих плівок, що знижує забір повітря
Завантаження
|
Найменування
CB
|
Тип документа
PDF
|
Мова |
|
Найменування
CMIM
|
Тип документа
PDF
|
Мова |
|
Найменування
CPD (FCS-320-TM_FAS-420-TM)
|
Тип документа
PDF
|
Мова |
|
Найменування
VdS (FCS-320-TM_FAS-420-TM)
|
Тип документа
PDF
|
Мова |
|
Найменування
VKF
|
Тип документа
PDF
|
Мова |