Аспіраційний димовий сповіщувач, room-ident
Аспіраційний димовий сповіщувач, room-ident
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.141.196 |
| Вага (г) | 800 g |
| Матеріал | Пластик |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -20 – 60 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 222 x 140 x 70 mm |
| Допоміжний струм (ма) | 90 – 125 mA |
| Пусковий струм (ма) | 120 mA |
| Колір індикатора | Червоний; Жовтий; Зелений |
| Комплектація | Блок неадресного димового аспіраційного сповіщувача зі світлодіодними індикаторами режиму роботи, несправності, тривоги та місця виявлення джерела пожежі. 1шт. |
- Модель: F.01U.141.196
0ГРН
Висока стійкість до помилкових тривог завдяки інтелектуальній обробці сигналу.
Інноваційна технологія локалізації джерела пожежі завдяки контролю п'яти окремих зон дозволяє точно визначити місцезнаходження загоряння.
Інноваційний контроль повітряного потоку, включаючи контроль на засмічення аж до кожного отвору та розрив трубопроводу
Процес введення в експлуатацію спрощений завдяки функції "plug-and-play".
Проста діагностика несправностей з використанням інфрачервоного інтерфейсу для зв'язку з ПЗ діагностики.
Завантаження
|
Найменування
CB
|
Тип документа
PDF
|
Мова |
|
Найменування
CMIM
|
Тип документа
PDF
|
Мова |
|
Найменування
CPD (FCS-320-TM_FAS-420-TM)
|
Тип документа
PDF
|
Мова |
|
Найменування
VdS (FCS-320-TM_FAS-420-TM)
|
Тип документа
PDF
|
Мова |
|
Найменування
VKF
|
Тип документа
PDF
|
Мова |