ESW 2040 Комутатор Ethernet - EX
ESW 2040 Комутатор Ethernet - EX
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.258.203 |
| Вага (кг) | 1 kg |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 10 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -40 – 85 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 120 x 137 x 115 mm |
| Температура зберігання (°C) | -40 – 85 °C |
| Ступінь захисту (ІР) | IP30 |
| Потужність (Вт) | 14 W |
| Комплектація | BPA-ESWEX-RSR20 ESW 2040 Комутатор Ethernet - EX 1шт. |
- Модель: F.01U.258.203
0ГРН
Джерело живлення/контакти сигналізації 1 і 2: 1 штепсельна 2-контактна колодка клемна, 1 штепсельна 2-контактна колодка клемна.
Доступ V.24: 1 роз'єм RJ1.
Інтерфейс USB: 1x USB для підключення адаптера ACA21-USB з автоматичним налаштуванням.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| Аркуші даних (Ethernet Switch) | de-DE el-GR hu-HU it-IT nl-NL pl-PL es-ES en-US ro-RO tr-TR fr-FR pt-PT ru-RU cs-CZ |