Комбінований опт./тепловий сповіщувач
Комбінований опт./тепловий сповіщувач
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.029.862 |
| Вага (г) | 80 g |
| Допустима швидкість повітряного потоку (м/с) | 20 m/s |
| Матеріал | Пластик; Накладне кільце: полікарбонат/АБС-пластик |
| Метод виявлення | Оптичний; Тепловий |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -20 – 50 °C |
| Розміри (Ø x В) (см) | 9.95 x 5.20 cm |
| Колір | Білий |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 8.5 – 30 VDC |
| Комплектація | Комбінований сповіщувач оптичний/тепловий 1шт. |
- Модель: F.01U.029.862
0ГРН
Висока достовірність виявлення завдяки електронній оцінці.
Активне регулювання порога спрацьовування (компенсація відхилення) при засміченні оптичного датчика.
Можлива активізація паралельного виносного візуального індикатора тривоги.
Механічний замок (може бути увімкнений або вимкнений).
Пиловідштовхуючий лабіринт та конструкція з ковпаком.
Завантаження
| Назва | Тип документа | Мова |
| CMIM | fr-FR | |
| CPR (FCP-OT320_FCP-OT320-R470) | de-DE en-US | |
| DoP (FCP-OT320_R470) | en-US | |
| VdS (FCP-OT320_-R470) | de-DE en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (FCP-/FCH-320) | en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (MSR 320) | en-US | |
| Revit (Мультисенсорний детектор оптичний, тепловий_FCP-OT320-R470) | ZIP | en-US |
| Комерційна брошура (Система пожежної сигналізації) | en-US | |
| Листи даних | it-IT de-DE el-GR hr-HR hu-HU pl-PL pt-BR es-ES fr-FR ru-RU nl-NL en-US bg-BG cs-CZ tr-TR | |
| Посібник користувача (FCP-320 / FCH-320) | el-GR de-DE es-ES hu-HU it-IT pl-PL ru-RU tr-TR en-US cs-CZ fr-FR nl-NL pt-PT |