Контроллер панелі, ліцензія Premium
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.352.441 |
| Вага (кг) | 2.40 kg |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -5 – 50 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 190 x 404 x 60 mm |
| Колір | Сірий / RAL 7016 сірий антрацит |
| Відображувані кольори | Колір |
| Розмір дисплея (in) | 7 in |
| Display resolution (pixels) | 800 x 480 px |
| Ступінь захисту (ІР) | IP30 |
| Комплектація | Контролер панелі FPE-8000-PPC, преміум-ліцензія 1шт. Опис: 1 шт. Монтажний кронштейн 2шт. Роз'єм із резистором EOL 1шт. |
- Модель: F.01U.352.441
Дисплей з високою роздільною здатністю та яскравими кольорами для індикації тривоги та подій.
Сенсорна панель діагоналлю 8 дюймів із програмованими кнопками, що допускають адаптацію до різних ситуацій.
Вбудований Ethernet-комутатор для мережного підключення та інтерфейсів віддалених служб, систем управління будівлею та мовного сповіщення.
Можливість адаптації до місцевих вимог та нормативів конкретного регіону. Інтерфейс користувача та короткий друкований посібник користувача 24 мовами
Завантаження
| Найменування | Тип | Мова |
| BOMBA (AVENAR panel 8000 | AVENAR keypad 8000) | PDF | en-US |
| BOSEC | PDF | fr-FR nl-NL en-US |
| CB | PDF | zh-TW |
| CMIM | PDF | fr-FR |
| CNBOP | PDF | pl-PL |
| CPR (AVENAR panel 8000) | PDF | de-DE en-US |
| INTYG (AVENAR panel 8000) | PDF | en-US sv-SE |
| KVALITET (AVENAR panel 8000) | PDF | sr-Latn-RS en-US |
| SBSC (FPE-8000-SPC/PPC) | PDF | sv-SE en-US |
| SII | PDF | he-IL |
| VdS (AVENAR panel 8000) | PDF | de-DE en-US |
| VdS-S (AVENAR panel | kepad) | PDF | en-US de-DE |
| Декларація відповідності EU (AVENAR panel 8000 | AVENAR keypad 8000) | PDF | en-US fi-FI hr-HR nl-NL pt-PT sk-SK hu-HU de-DE lv-LV sl-SI el-GR ro-RO pl-PL sv-SE lt-LT es-ES et-EE fr-FR bg-BG cs-CZ it-IT da-DK |
| Revit (Panel Controller_FPE-8000-PPC) | ZIP | en-US |
| Декларація про робочі характеристики (AVENAR panel 8000) | PDF | de-DE hu-HU lv-LV it-IT lt-LT hr-HR en-US es-ES fi-FI el-GR sl-SI ru-RU ro-RO pl-PL bg-BG pt-PT sk-SK fr-FR et-EE sv-SE tr-TR cs-CZ da-DK |
| Документ EAC (FPA-2000-xxM, FPA-1200-C-RU) | PDF | hy-AM tg-Cyrl-TJ kk-KZ ru-RU ky-KG |
| Документ EAC (FPE-2000-xPC, FPE-8000-xPC, FPE-8000-FMR, MPC-8000-C, FMR-5000-C-08) | PDF | ru-RU ky-KG tg-Cyrl-TJ hy-AM kk-KZ |
| Документ EAC (TP043 033.01 00135) | PDF | kk-KZ ru-RU tg-Cyrl-TJ ky-KG hy-AM |
| Короткий посібник користувача (AVENAR series) | PDF | en-US el-GR lv-LV nl-NL sk-SK sl-SI sr-Latn-RS hr-HR hu-HU lt-LT |
| Аркуші даних (AVENAR panel 8000) | PDF | |
| Аркуші даних (FPE-8000-SPC | FPE-8000-PPC) | PDF | hr-HR hu-HU pt-BR en-US es-ES el-GR de-DE ro-RO nl-NL pl-PL sr-Latn-RS zh-TW it-IT ru-RU tr-TR bg-BG cs-CZ fr-FR sv-SE |
| Посібник з системи (AVENAR panel) | PDF | pl-PL ru-RU de-DE en-US |
| Посібник зі встановлення (FPE-8000-SPC/-PPC) | PDF | |
| Посібник користувача (AVENAR panel 8000 | AVENAR panel 2000 | AVENAR keypad 8000) | PDF | en-US de-DE sl-SI sr-Latn-RS lt-LT lv-LV nl-NL bg-BG hr-HR cs-CZ hu-HU es-ES pt-PT zh-TW pt-BR ru-RU sk-SK pl-PL ro-RO et-EE it-IT &l |