Модуль контролера батарей
Модуль контролера батарей
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.081.384 |
| Вага (г) | 195 g |
| Матеріал | Пластик |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -5 – 50 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 127 x 96 x 60 mm |
| Температура зберігання (°C) | -20 – 85 °C |
| Колір | RAL 7016 Сірий антрацит |
| Ступінь захисту (ІР) | IP30 |
| Напруга на виході (У пост. струму) | 20.4 – 24 VDC |
| Напруга на вході (У пост. струму) | 20.40 – 30 VDC |
| Колір індикатора | Жовтий; Зелений |
| Комплектація | Модуль BCM-0000-B контролера батарей 1шт. Набір кабелів з 2 з'єднувальними кабелями: BCM-0000-B/AKB (90 см) та AKB/AKB (17 см) 1шт. |
- Модель: F.01U.081.384
0ГРН
Два вихідні напруги 2,8 A при 24 б кожен.
Тепло-регуляторний заряд та контроль батарей відповідно до EN 54-4: 1997/A2: 2006.
Технологія підключення та гри та знімні контактні майданчики.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| Аркуші даних (BCM-0000-B) | PDF | en-US hr-HR de-DE it-IT hu-HU pt-BR ru-RU sr-Latn-RS ro-RO el-GR es-ES pl-PL fr-FR cs-CZ sv-SE nl-NL bg-BG tr-TR |
| Посібник зі встановлення (BCM-0000-B) | PDF | sl-SI de-DE hr-HR hu-HU es-ES it-IT pl-PL ro-RO el-GR en-US nl-NL tr-TR ru-RU pt-PT da-DK sv-SE fr-FR cs-CZ |
| Спеціалізовані рішення (EAC Functional Modules FPA-5000/FPA-1200) | PDF | hy-AM ru-RU kk-KZ en-US ky-KG tg-Cyrl-TJ |
| Креслення CAD DWG (BCM-0000-B) | DWG | en-US |