Модуль реле низької напруги
Модуль реле низької напруги
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | 4.998.137.274 |
| Вага (г) | 150 g |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча температура (°C) | -5 – 50 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 127 x 96 x 60 mm |
| Температура зберігання (°C) | -20 – 60 °C |
| Колір | RAL 7016 сірий антрацит |
| Ступінь захисту (ІР) | IP30 |
| Напруга на вході (У пост. струму) | 20 – 30 VDC |
| Комплектація | Модуль реле низької напруги RML 0008 A 1шт. |
- Модель: 4.998.137.265
0ГРН
8 вільно програмованих релейних виходів.
Технологія plug-and-play та знімні контактні колодки.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| Аркуші даних (RML 0008 A) | PDF | el-GR en-US es-ES de-DE pl-PL ru-RU cs-CZ it-IT nl-NL fr-FR pt-PT tr-TR hu-HU |
| Посібник зі встановлення (RML 0008 A) | PDF | fi-FI sl-SI sr-Latn-RS el-GR en-US nl-NL lt-LT hr-HR hu-HU lv-LV de-DE cs-CZ es-ES it-IT ru-RU pl-PL pt-PT bg-BG et-EE sv-SE tr-TR nn-NO ro-RO sq-AL da-DK fr-FR |
| Спеціалізовані рішення (EAC Functional Modules FPA-5000/FPA-1200) | ky-KG ru-RU hy-AM kk-KZ en-US tg-Cyrl-TJ | |
| Креслення CAD DWG (RML 0008 A) | DWG | en-US |