Модуль реле високої напруги
Модуль реле високої напруги
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | 4.998.137.274 |
| Вага (г) | 135 g |
| Робоча температура (°C) | -5 – 50 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 127 x 96 x 60 mm |
| Температура зберігання (°C) | -20 – 60 °C |
| Колір | RAL 7016 сірий антрацит |
| Ступінь захисту (ІР) | IP30 |
| Напруга на вході (У пост. струму) | 20 – 30 VDC |
| Колір індикатора | Червоний; Зелений |
| Комплектація | Модуль реле високої напруги RMH 0002 A 1шт. Маркувальні смужки 2шт. |
- Модель: 4.998.137.274
0ГРН
Струм на контакті 5 A.
Технологія plug-and-play та знімні контактні колодки.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| Аркуші даних (RMH 0002 A) | PDF | hu-HU nl-NL it-IT en-US pl-PL tr-TR de-DE cs-CZ fr-FR es-ES ru-RU el-GR pt-PT |
| Посібник зі встановлення (RMH 0002 A) | PDF | fi-FI lt-LT el-GR en-US hr-HR sr-Latn-RS nl-NL lv-LV bg-BG cs-CZ sl-SI de-DE ru-RU pt-PT ro-RO sq-AL sv-SE hu-HU it-IT fr-FR tr-TR es-ES pl-PL nn-NO et-EE da-DK |
| Спеціалізовані рішення (EAC Functional Modules FPA-5000/FPA-1200) | ky-KG ru-RU hy-AM kk-KZ en-US tg-Cyrl-TJ | |
| Креслення CAD DWG (RMH 0002 A) | DWG | en-US |