Неадресна пожежна панель, 2 зони
Неадресна пожежна панель, 2 зони
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.164.791 |
| Вага (кг) | 2.20 kg |
| Матеріал | Пластик |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | 0 – 40 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 351 x 351 x 90 mm |
| Температура зберігання (°C) | -10 – 55 °C |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 21.4 – 29 VDC |
| Комплектація | пожежна панель FPC-500-2 1шт. маркувальні смужки для зон 1шт. маркувальні смужки для світлодіодів 1шт. короткий посібник зі встановлення 1шт. короткий посібник з експлуатації 1шт. компакт-диск з посібником зі встановлення та експлуатації, калькулятором батареї та програмним забезпеченням для прошивки 1шт. кінцеві резистори для зон та входів 1шт. комплект кабелів для батареї 1шт. кабельні стяжки для зняття натягу на фідері живлення 1шт. гумові прокладки для фіксації батарей 2шт. |
- Модель: F.01U.164.791
0ГРН
Високоякісна сучасна оптика — підходить для зон громадського доступу.
Текстовий ЖК-дисплей. Доступно для 2 зон виявлення, до 64 детекторів.
Додаткове використання модуля EOL (вимога EN 54-13).
Потужне джерело живлення 3 А.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| BOSEC (FPC-500 EN54-13) | fr-FR nl-NL en-US | |
| CMIM | fr-FR | |
| ELTEH | hr-HR | |
| TMT | hu-HU | |
| VdS (FPC-500) | en-US de-DE | |
| Декларація відповідності ЄС (FPC-500) | hr-HR lv-LV hu-HU fi-FI en-US el-GR sl-SI de-DE it-IT pl-PL es-ES sk-SK lt-LT ro-RO pt-PT sv-SE nl-NL fr-FR da-DK et-EE bg-BG cs-CZ |
|
| Revit (Conventional Fire Panel_2 Zone_FPC-500-2) | ZIP | en-US |
| Декларація про робочі характеристики (FPC-500) | hr-HR lv-LV sl-SI en-US de-DE sk-SK fi-FI nl-NL lt-LT it-IT pt-PT es-ES pl-PL hu-HU el-GR ro-RO sv-SE da-DK bg-BG tr-TR cs-CZ fr-FR et-EE |
|
| Короткий посібник із встановлення | hu-HU it-IT cs-CZ es-ES de-DE pl-PL ro-RO tr-TR fr-FR en-US pt-PT nl-NL |