Оптич. димовий сповіщувач, кол. вставки
Оптич. димовий сповіщувач, кол. вставки
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.510.161 |
| Вага (г) | 170 g |
| Допустима швидкість повітряного потоку (м/с) | 20 m/s |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча температура (°C) | -20 – 65 °C |
| Розміри (Ø x В) (см) | 11.30 x 5.50 cm |
| Колір | Білий |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 15 – 33 VDC |
| Споживання струму локальною мережею безпеки (LSN) (ма) | 3.26 mA |
| Комплектація | Оптичний димовий сповіщувач напівпрозорий з кольоровими вставками 1шт. |
- Модель: F.01U.510.161
0ГРН
Сучасний надплоский дизайн.
Гладка поверхня сповіщувача, що легко очищається.
Інноваційний механізм кріплення.
Висока надійність.
Підтримка функцій кільцевого шлейфу LSN у разі обриву дротів або короткого замикання завдяки двом інтегрованим ізоляторам.
Розширені параметри системи покращеної технології LSN.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| CB | zh-CN | |
| CMIM | fr-FR | |
| CPR (FAP-O 520 / 520-P) | en-US de-DE | |
| MOE (FAP-O520 -P _FAA-500 -R) | ru-RU | |
| TMT | hu-HU | |
| VdS (FAP-O 520/520-P) | en-US de-DE | |
| Декларація відповідності ЄС (FAP-O 520 (-P) / FAP-OC 520 (-P) / FAA-500-R (-GB)) | en-US | |
| Revit (Димовий датчик, оптичний, кольорові вставки_FAP-O 520-P) | ZIP | en-US |
| Декларація робочих характеристик (FAP-O520_-P) | hu-HU fi-FI en-US hr-HR lv-LV nl-NL de-DE es-ES pl-PL sk-SK sl-SI pt-PT el-GR lt-LT bg-BG it-IT cs-CZ fr-FR sv-SE tr-TR ro-RO et-EE da-DK | |
| Комерційна брошура (Система пожежної сигналізації) | en-US |