Оптичний димовий сповіщувач
Оптичний димовий сповіщувач
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.029.857 |
| Вага (г) | 80 g |
| Допустима швидкість повітряного потоку (м/с) | 20 m/s |
| Матеріал | Пластик |
| Метод виявлення | Оптичний |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -20 – 65 °C |
| Розміри (Ø x В) (см) | 9.95 x 5.20 cm |
| Колір | Білий |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 8.5 – 30 VDC |
| Комплектація | Оптичний димовий сповіщувач з резистором 470 Ом 1шт. |
- Модель: F.01U.029.857
0ГРН
Висока достовірність виявлення завдяки електронній оцінці.
Активне регулювання порога спрацьовування (компенсація відхилення) при засміченні оптичного датчика.
Можлива активізація паралельного виносного візуального індикатора тривоги.
Механічний замок (може бути увімкнений або вимкнений).
Пиловідштовхуючий лабіринт та конструкція з ковпаком.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| CMIM | fr-FR | |
| CPR (FCP-O-320-FCP-O-320-R470) | de-DE en-US | |
| VdS (FCP-O320_-R470) | de-DE en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (FCP-/FCH-320) | en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (MSR 320) | en-US | |
| Revit (Димовий сповіщувач, оптичний_FCP-O320-R470) | ZIP | en-US |
| Декларація робочих характеристик (FCP-O320_-R470) | fi-FI hu-HU en-US de-DE hr-HR lt-LT lv-LV el-GR sl-SI pt-PT sk-SK es-ES nl-NL it-IT pl-PL da-DK bg-BG ro-RO sv-SE tr-TR et-EE fr-FR cs-CZ |