Оптичний димовий сповіщувач, білий
Оптичний димовий сповіщувач, білий
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.510.649 |
| Вага (г) | 170 g |
| Допустима швидкість повітряного потоку (м/с) | 20 m/s |
| Матеріал | Пластик |
| Метод виявлення | Оптичний |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 0 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -20 – 65 °C |
| Розміри (Ø x В) (см) | 11.30 x 5.50 cm |
| Колір | Білий |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 8.5 – 33 VDC |
| Комплектація | Оптичний димовий сповіщувач, білий 1шт. |
- Модель: F.01U.510.649
0ГРН
Сучасний надплоский дизайн.
Завдяки застосуванню кольорових вкладишів успішно вписується в інтер'єр.
Гладка поверхня сповіщувача, що легко очищається.
Інноваційний механізм кріплення.
Висока надійність.
Завантаження
| Назва | Тип документа | Мова |
| CMIM | fr-FR | |
| CPR (FCP-O 500 / 500-P) | de-DE en-US | |
| TMT | hu-HU | |
| VdS (FCP-O 500/500-P) | de-DE en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (FCP-500) | en-US | |
| Декларація про робочі характеристики (FCP-O500_-P) | fi-FI hr-HR de-DE es-ES sk-SK en-US hu-HU lv-LV sl-SI lt-LT el-GR nl-NL pl-PL pt-PT it-IT sv-SE ro-RO fr-FR bg-BG da-DK et-EE tr-TR cs-CZ |
|
| Комерційна брошура (Система пожежної сигналізації) | en-US | |
| Листи даних | de-DE it-IT pl-PL sv-SE tr-TR pt-PT nl-NL cs-CZ en-US es-ES hu-HU ru-RU fr-FR |