Віддалена клавіатура, польська
Віддалена клавіатура, польська
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.275.063 |
| Вага (кг) | 3 kg |
| Довжина кабелю (м) | 1000 m |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча температура (°C) | -5 – 50 °C |
| Розміри (В × Ш × Г) (мм) | 280 x 340 x 87 mm |
| Температура зберігання (°C) | -20 – 70 °C |
| Колір | RAL 7035 світло-сірий |
| Відображувані кольори | Колір |
| Розмір дисплея (in) | 5.70 in |
| Тип дисплея | TFT |
| Display resolution (pixels) | 320 x 240 px |
| Номінальна напруга (У пост. струму) | 24 VDC |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 12 – 30 VDC |
| Комплектація | Віддалена клавіатура FMR-5000 з інтерфейсом користувача та маркувальними смужками польською мовою 1шт. Комплект літератури 1шт. |
- Модель: F.01U.275.063
0ГРН
Зручне дистанційне керування пожежною панеллю, ідентичне роботі з контролером панелі.
Кольоровий екран.
12 індикаторів для відображення робочого стану системи.
Установка на поверхню та втоплений монтаж.
Завантаження
| Найменування | Тип документа | Мова |
| CNBOP | PDF | pl-PL |
| CNBOP | PDF | pl-PL |
| Revit (RemoteKeypad_FMR_5000C-03) | ZIP | en-US |
| Аркуші даних (Remote Keypad) | PDF | it-IT pl-PL ru-RU de-DE en-US nl-NL zh-CN fr-FR es-ES tr-TR pt-BR zh-TW |
| Посібник зі встановлення (Remote Keypad) | hr-HR hu-HU it-IT nl-NL pl-PL de-DE en-US ro-RO pt-PT es-ES sl-SI ru-RU cs-CZ fr-FR tr-TR |