Тепловий сповіщувач
Тепловий сповіщувач
| Системи пожежної сигналізації BOSCH | |
| Артикул | F.01U.307.732 |
| Вага (г) | 75 g |
| Допустима швидкість повітряного потоку (м/с) | 20 m/s |
| Клас обладнання (IEC 62368-1) | III |
| Матеріал | Пластик |
| Метод виявлення | Тепловий |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 15 – 95 % |
| Робоча температура (°C) | -20 – 50 °C |
| Розміри (Ø x В) (см) | 9.95 x 5.20 cm |
| Температура зберігання (°C) | -25 – 80 °C |
| Колір | Білий |
| Відносна вологість при зберіганні (%) | 15 – 95 % |
| Номінальна напруга (У пост. струму) | 28 VDC |
| Номінальний струм (ма) | 0.55 mA |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 15 – 33 VDC |
| Споживання електроенергії (мА) | 0.55 mA |
| Споживання струму локальною мережею безпеки (LSN) (ма) | 0.55 mA |
| Тип монтажу | Потолочный монтаж |
| Комплектація | Тепловий сповіщувач (тепловий диференціальний/тепловий максимальний) з поворотними перемикачами (з червоним кожухом для транспортування) 1шт. |
- Модель: F.01U.307.732
0ГРН
Висока надійність та точність за рахунок інтелектуальної обробки сигналу (ISP)
Контролює електромагнітні перешкоди, що дозволяє швидко визначати причини несправностей.
Автоматична та ручна адресація.
Завантаження
| Назва | Тип документа | Мова |
|---|---|---|
| CPR (FAH-425-T-R) | de-DE en-US | |
| VdS | de-DE | |
| VdS (FAH-425-T-R) | de-DE en-US | |
| Декларація відповідності ЄС (FAP-425/FAH-425) | en-US es-ES hr-HR hu-HU fi-FI de-DE el-GR lt-LT ro-RO sl-SI pl-PL lv-LV sv-SE pt-PT sk-SK it-IT cs-CZ da-DK bg-BG nl-NL fr-FR et-EE | |
| Revit (Тепловий детектор_FAH-425-T-R) | ZIP | en-US |